Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát jelöljük meg...

Melyik iskolát jelöljük meg elsőnek? Budai középiskola vagy Széchényi István gimnázium?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk?
2013. márc. 2. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ
2013. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van valami honlapjuk

arról biztos valami leszűrhető

2013. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Határozottan a Széchényit. Hidd el, sokkal jobb. Egyik barátnőm régen oda járt, de most már a Széchényibe jár több, mint 2 éve és szerinte itt jobbak a tanárok meg a diákok és persze suli is. Na de ez a Te döntésed, csak gondoltam leírom a véleményemet. Egyébként hányas tanuló vagy? Milyen lett a központid? Sok sikert, bárhogy is döntesz.:)
2013. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Széchenyiről sok rosszat hallottam (diákok, tanárok). A Budairól jót is, rosszat is. A gimnáziumi része elvileg jó, főképp a nyek-es osztályok. Remélem, segíthettem:)
2013. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a Budait.
2013. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom mi a bajotok a Budaival. Én is oda járok, a legjobb barátnőm is, és csak jót tudunk mondani, főleg a nyek-es osztályokról! A tanárok szigorúak, de kedvesek, és jól tanítanak. A szakközép részén szok a hülye, de azért az is jó. A gimnáziumi rész a legjobb. Mindenesetre csak ajánlani tudom. A széchényi elvileg egy kalap kaki, bátyám haverja oda járt, és gyűlölte, mert a tanárok begyöpösödöttek voltak, és benák, nem tudtak tanítani se. A közösség meg csupa karótnyelt kisfiúból, és kislányból áll..
2013. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!