Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban van az újonnan felvett...

Valóban van az újonnan felvett/felvételiző számára az egyetemi tanulmányok megkezdése előtt szintfelmérő matematika tantárgyból? (Matek I. )

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetem - Bánki Donát - Had-és biztonságtechnikai mérnök


Elte - IK - programtervező informatikua



#matematika #ELTE #Óbudai Egyetem #szintfelméró #matek i.
2013. márc. 5. 15:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
informatikus*
2013. márc. 5. 15:15
 2/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Informatikusoknál biztosan van. Az ELTE honlapján találsz hozzá korábbi feladatsort is.

[link]

2013. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezen igazából annyi múlik, hogy kell-e kötelezően felzárkóztatóra járnod, vagy sem
2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából kicsit félek tőle .. :)
2013. márc. 5. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:

ne félj, nekem kémiából, fizikából, matekból is lesz szintfelmérő, és már belenyugodtam, hogy mindenből kell járnom felzárkóztatóra. inkább ez, mint végigbukdácsolni az éveket, és éppenhogycsak átcsusszanni.


egyébként ha jó vagy belőle, biztos nem nehéz - és gondolom ha infora mész, nem vagy olyan rossz matekból.

2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nem a szintfelmérőtől kell félni...azon ha megbuksz is csak be kell járnod egy plusz matekra ami még segít is...majd a rendes matek lesz az amitől félni kell inkább:D
2013. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem a matek az erősségem, inkább az informatika:D Meg esetleg kémia, fizika, de a matekot nem mondanám erősségemnek sajnos:D Van amit tudok, és van amit nem:) Majd kiderül akkor, nagyon köszönöm a válaszokat:D Matek gyere a mamához... :D
2013. márc. 6. 07:22
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem állj neki gyúrni rá. Ugyanis egy hónap felzárkózató alatt nem igen fogod a hiányosságaidat bepótolni. A felzárkóztató után viszont rádzúdul a java, amit bírni kell.
2013. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de most már Matek 0 is van, ahol megpróbálják megtanítani, amit a középiskolában kellett volna.
2013. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!