Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Speciális...

Szerintetek a Speciális étkeztetésű gyermekek jó szakdolgozati téma?

Figyelt kérdés
Mit tudnék 50 oldalon keresztül írni? Szerintetek ez jó lesz?
2013. márc. 6. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így teszed fel a kérdést, biztosan nem neked való. Amúgy érdekes volna.
2013. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából akármilyen témát választok ki, felteszem a kérdést hogy mit tudok erről írni 50 oldalon keresztül. Lassan le kell adnom de nincsen ötletem, egészséges táplálkozást szerettem volna de azt mondta a tanár hogy szűkítsem le, mert az úgy nem jó.:(
2013. márc. 6. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy le kellene szűkíteni, hiszen nem könyvsorozatot írsz.

Csak éppenséggel egy konkrét, szűk témából kellene kiindulni, és azt kifejteni. Valamiért csak érdekel, és ennek kellene az alapnak leenie. Nem pedig valamire rátalálok, aztán kérdezgetem, miről írjak 50 oldalt, hiszen egy szűk téma és valamilyen cél kiválasztása (pl. bemutatni vmit, érvelni, cáfolni stb.), aztán jöhet a kutatómunka.

Csak éppen rohadt nehéz tanácsot adni, ha azt sem írod le, hova jársz.

2013. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, óvodapedagógus szakra járok, érdekel a téma...csak még nem áll össze a kép, soha nem csináltam ilyet...persze mindenki így kezdi...de azért kértem tanácsot hátha valaki már írt szakdolgozatot ilyesmi témában is tud segíteni.
2013. márc. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!