Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy is van pontosan a felvételi?

Hogy is van pontosan a felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára nekem is választanom kell,hogy melyik iskolába szeretnék továbbtanulni. Van is elképzelésem,csak akad 1-2 olyan dolog,ami nem tiszta. Pl.: Ha megírom 1 helyen a központi írásbelit és-tegyük fel-4 suliba adom be a jelentkezésemet,akkor ha azokban a sulikban van szóbeli felvételi,mindegyikre el kell mennem?(az összes iskola református vallású iskola).



2013. márc. 10. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyikre el kell menned de nem kotelezo, viszont igy hatrannyal indulsz.
2013. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha nem megyek el az egyik szóbeli felvételire akkor is van esélyem,hogy felvegyenek? Csak akkor a szóbeli pontszámok 0....

Köszi a választ:)

2013. márc. 10. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem mész el a szóbelire van esélyed de még sincs...Tehát lenn de mivel mindenki más elmegy és ilyen (30 pontokat kapnak) az neked már 30pont - így annyira már nincs esélyed. de még is lehet.:D
2013. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de csak akkor, ha a képességeidhez mérten nagyon gyenge iskolába adtad be a jelentkezésed. Ha erősebb iskoláról van szó, akkor tuti nincs.
2013. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ok,értem.

Igazából 7.-es vagyok,még nem adtam be sehova,csak érdekelt a dolog...sokat gondolkozom ezen.

Az egyik kommentelő említette a képességeimet és az iskolát. Kitűnő tanuló vagyok,2 nyelvet tanulok,az egyiket már nagyon jól beszélem. Igazából a budapesti Baár-Madas suliról van szó....illetve erről IS.:)

2013. márc. 10. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jól tanulsz

fel fognak valamelyik megjelölt suliba venni

2013. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj

Még van időd

2013. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég ha egy két

szóbelire bemész

2013. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Baár-Madasba fölvesznek
2013. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még inkább a tagozaton

gondolkozz (mi érdekel)

2013. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!