Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így rúgtak ki az iskolából,...

Így rúgtak ki az iskolából, megtehetik ezt?

Figyelt kérdés

Szóval csináltunk egy hülyeséget "barátnőmmel" amit nem lett volna szabad még szerda délután,másnap reggel fél 9 előtt behívattak az igazgatóiba azzal hogy kivagyok rúgva stb...Pénteken bement anyám az igazgatóiba de semmi papírom nincs kirúgásról csak iskola változtatásiról.Ezt így megtehetik?Elvileg arra is megkérték anyámat,hogy mondja azt,hogy én akartam magamtól átmenni...De ő megmondta az igazgatónőnek hogy nem így van,és hétfőn hívja fel őket.Van még esély arra hogy visszavesznek?

15/L 8. osztály...



2013. márc. 10. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
100%

"15/L 8. osztály...", emellett borzasztóan zavarosan fogalmazol...

Igen, kirúghatnak, bár nem tudom, mire utal az "így". Iskolát kell váltanod, mert még tanköteles vagy.

2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:
Mi a baj a korommal meg azzal h 8.-as vagyok?Bocs,összekapott fogalmazás.Úgy,hogy semmi fegyelmi,meg hasonlók,papír sincs a kirúgásról,úgy akarják intézni mintha magamtól mentem volna át...
2013. márc. 10. 21:28
 3/97 anonim ***** válasza:
100%
Jobban hangzik az, hogy iskola váltás mint az hogy kirúgás. Ezzel csak neked akar jót a volt igazgatód.
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg ha kirúgnak akkor rendesen kéne...
2013. márc. 10. 21:29
 5/97 anonim ***** válasza:
100%
És az miért jó neked? Szerinted az új iskoládban örülni fognak neki, hogy azért mész oda, mert az előzőből kib*sztak? Sokkal jobb ha azt mondhatod, hogy egyszerűen átjelentkeztél. Nem hiszem el, hogy nem látod a kettő közti óriási különbséget.
2013. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 A kérdező kommentje:
Ha fegyelmim lesz még van esély,hogy maradhatok...Így esélyt se adtak.Új iskolában meg már tökmindegy,tudják hogy azért mennék oda mert kib*sztak.Mindkettő helyibe köszönhetően hogy az egyikbe a diri felesége az igazgatóhelyettes...Én meg így nem vagyok hajlandó átmenni.
2013. márc. 10. 21:33
 7/97 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2013. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem árultad el hogy mi volt az a "hülyeség" ami miatt az igazgató kirúgott, de megtehetik.

Nagyon valószínű ,hogy már több panasz volt veled, és valahol ez a tanáriban a tanárok által jegyezve volt. A "hülyeség" amit csináltál volt az utolsó csepp. Ebben az esetben a tanári kar dönthet úgy,hogy azonnali hatállyal eltávolít az iskolából. A kirúgást úgy kell értened, hogy át kell iratkoznod egy másik iskolába.

Még valamit. Az igazgató anyudnak csak jót akart amikor azt mondta neki, hogy mondja azt az új iskolákban hogy te akarsz átmenni. Mert így sokkal több esélyed lesz majd egy viszonylag normális suliba menned. Az új iskola akár kérhet referenciát az igazgatótól és nem vetne rád jó fényt ha azt írnák, hogy a magatartásoddal állandó problémák vannak, nehezen kezelhető diák vagy.. Így kevés esély van hogy elfogadjanak egy normális iskolában..

2013. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:
Jó,ha privátban leírom?Itt nem akarom,hátha rám ismernek.
2013. márc. 10. 21:35
 10/97 anonim ***** válasza:

Akkor a fegyelmin rúgnak ki. Ez jobb? Ha akarják, megteszik.


Gondolom, nem véletlenül nem írtad le, mi is volt az a hülyeség", de valószínűlkeg nem csak hülyeség, ha ki akarnak rúgni.

2013. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!