Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a xantus? Megeri oda...

Milyen a xantus? Megeri oda menni? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok es 6evfolyamosba jarok. Nem felveteliztem mert gondoltam ugysem megyek sehova. Viszont megtetszett a Xantus es mostanaban eleve gondolkozom azon hogy elmegyek masik iskolaba. Lehetseges,hogy szeptemberben jelentekem es felvesznek oda? Vagy nagyon nem? Az oktatas tenyleg jo? A gyerekek milyenek? Napi hany ora van a gimk reszen? Olaszra mennek es hany olaszora van egy nap? A felevente 60ezer forinton kivul meg mit kell fizetni?(nem hiszem, hogy ebedet vennek). Es megegy kerdes. Evente szoktam utazni iskola kozben 2x-3x de inkabb 2x (max egy hetet hianyzok mert szunetbe szoktam) es az nagy kimaradast jelent? Vagy amiatt kineznek? Atlagom most 3,7 es evvegere 4,3at szeretnek. Ertelmes kerdeseket kerek szepen:) (Xantusos diakok is irhatnak) koszonom elore is.
2013. márc. 12. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél lenni
2013. márc. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maradj ott

ahol most vagy

2013. márc. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diabaw válasza:
Az tőled a tanulmányi és szorgalmi eredményeden és természetesen az igazgatótól függ.Az oktatással nincsen gond . A gyerekek az osztálytól és közösségtől függ, de nagyon befogadóak.Nem tudom mert szakközepes vagyok. 9.-ben heti 17 + lektor (bővebben itt xantuski.hu ). Az igazgató nem tolerálja azokat akik iskola közben utazgatnak van rengeteg szünetünk akkor mennyen az ember és ne iskolaidőben. :)
2013. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!