Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha 71. vagyok egy...

Szerintetek ha 71. vagyok egy osztály ideiglenes listáján és 25 főt vesznek fel akkor felvesznek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!:D

2013. márc. 14. 19:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
23%

szerintem nem,legalább is nem valószínű. :S

én 18.vagyok egy nagyon jó suliban,35embert vesznek fel,de én sem vagyok teljesen biztos magamban!

2013. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
40%

OFF*

Már bocsi, utolsó, de ha a sulit elsőnek jelölted meg, akkor tuti, hogy bent vagy, olyan nincs, hogy nem kerülsz be...

OFF vége


Kérdező! Melyik ez a suli? Mert attól is függ. Ha nem akarod leírni ide, írd meg nyugodtan privátban. :) Szerintem esély van, de ha elit suli, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy nem vettek fel. Én is kb. így vagyok, csak az én választott sulimba 72 főt vesznek fel, és 128. vagyok, de biztos forrásból tudom, hogy tavaly a 165. embert is felvették oda (DLSB-ről van szó). Szóval nekem idén 60 embernek kellene kiesnie, akkor bekerülök. Véleményem szerint kieshetnek előled 46-an. :)

2013. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
te beteg vagy :D 35-ből 18. vagy akkor biztos felvesznek...
2013. márc. 14. 20:12
 4/50 anonim ***** válasza:
84%
Ha a 71.ből 46an elsőnek mást jelöltek, nem a te intézményedet, és őket felvették mind, akkor van esélyed.
2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
66%

Először is nem vagyok beteg!

Másodszor pedig,mivel ez egy ideiglenes eredmény,még akár a sorrendet is meglehet változtatni. Tehát,ha valaki olyan ,aki előtted van,és elsőnek jelölte meg,akkor nyílván több az esélye. De ,ha valaki olyan van elötted,aki nem elsőnek jelölte meg,még megtudja változtatni a sorrendet!

Szóval ne vegyetek biztosra semmit:D

Inkább csalódj kellemesen,remélem sikerül!;) :)

2013. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Hát szerintem tuti,hogy nem fognak előttem 50-en kiesni.. :D

De csak pozitívan.. :D

Ja és köszönöm a biztatásokat!

2013. márc. 14. 21:20
 7/50 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,most visszaolvasva picit bunkóra sikeredett amit írtam,ezer bocsi:D


de az +,ha abban a suliban több szakot is megjelöltél,vagy ,ha ők nem elsőnek jelölték meg!! :) egy ismerősöm 160.volt és felvették 35-fős osztályba,pedig a város 3.legjobb gimiről van szó,szóval ki tudja:)

2013. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj, kedves 78%-os.:D Az van, hogy te már 5 milliárd százalék, hogy bekerültél abba az iskolába, mivel mindegyik ember rajta van, aki megjelölte, azok is, akik 2. helyen, vagy 3. helyen jelölték meg az iskolát. Te mindenképpen bekerültél, eléd nem mehet senki, kivéve, ha TE magad meg nem változtatod a SAJÁT sorrendedet. Te viszont kerülhetsz előrébb, ha előtted máshová mennek, értelemszerűen. Hátrébb viszont nem csúszhatsz. Ez biztos. Ideiglenes sorrendben csak előrébb lehet kerülni, mivel már lezajlott az egész, nem jelentkezhetnek többen, stb. FEL VAGY VÉVE. :) A kérdező viszont nem biztos, mert lehet, idén sokkal többen akarnak arra a tagozatra menni, de az is megeshet, hogy nagyon kevesen lesznek. Bár az előbbi valószínűbb, mert ha eddig népszerű volt a tagozat, idén is népszerű lesz. Remélem, érted, és nem veszed bunkózásnak, mert tényleg nem annak szántam. :)
2013. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Értem én :D

csak annyira megvoltam lepődve,hogy a vége fele voltam...amikor az értelmes osztálytársamat aki megbukott tavaly 8.-ba és most félévkor is a 16. helyen találtam:DDD kicsit érdekes...

2013. márc. 14. 21:36
 10/50 anonim ***** válasza:
ejha. nem írták félre?:D
2013. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!