Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium,...

Kölcsey Ferenc Gimnázium, élsport tagozatról vélemény/ki megy oda?

Figyelt kérdés
én bent vagyok ideiglenesen es oda is mennék, kiváncsi vagyok véleményekre.Oda járóktól főleg!! mennyire nehéz vagy mennyi időd van, jól kijössz az osztálytársaiddal?

2013. márc. 16. 08:08
 1/5 anonim válasza:
Èn nem járok oda de jelentkeztem a suliba igaz nem arra a tagozatra de több ismerōsöm is azt mondta, hogy elment tōle a kedvük mert rosszakat hallottak, de a nyelvi oktatás elvileg jó.
2013. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen rosszakat hallottak az ismerőseid?

Az én fiam a francia tagozatra jár, és nagyon szereti, jól érzi magát ott. Egy barátnőm fia pedig az élsportoló osztály másik felébe, az öko osztályba jár, és ő is szereti.

Mind a ketten jó tanulók.

Én, mint szülő, szintén elégedett vagyok a Kölcseyvel.

2013. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a magam rèszèrōl tetszik, a tanárokról meg a diákokról rosszat hallottam de persze ízlèsek ès pofonok :)
2013. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

senki élsport?:0

Nekem is tetszik amúgy, sok ismerősöm jár ide, szimpatikus tanárok és a diàkok vannak, szerintem

2013. márc. 26. 05:49
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a kérdésem mar nem aktuális, de köszi mindenkinek aki válaszolt!:)

amúgy felvettek a Kölcseybe az emelt olaszra, így nem a-s hanem D-s leszek!:)))))

2013. máj. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!