Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol vannak helyileg az alábbi...

Hol vannak helyileg az alábbi tanárképzők?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudná-e nekem valaki mondani, hogy Budapesten, illetve Szegeden hol lesznek a tanárképzések? (Osztatlan tanárképzés.) Konkrét helyszín érdekelne, aki esetleg tudja. Köszönöm! :)

2013. márc. 16. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik egyetemen. ELTE, PPKE, KRE Budapesten, Szegeden meg a SZTE-n.
2013. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem így értettem. Az egyetemeket persze tudom, csak mindegyiknek van egy csomó karja, és én azt szeretném tudni, hogy amelyikben lesz a tanárképzés, az mondjuk milyen utcában található.
2013. márc. 16. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Megnézed a honlapon
2013. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az "SZTE"-n (régen) "Juhász Gyula"

Tanárképző Főiskolai Kar-nak hívták

az intézményt(helyileg hol van azt a

honlapon meg tudod nézni)

2013. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fővárosban

valahol a nyolcadik ker-ben

2013. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tanárképző még van

Szombathelyen meg Egerben

(Eszterházi Tanárképző Fősuli)

2013. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

SZTE-JGYPK :

A főépülete a Boldogasszony sgt. 6.

Valamint a Hattyas sor 10. szám alatt, itt sok ( 4-5 ) épület van.

Mind a két helyen vannak órák. Vagyis lehetnek órák.

De az is elképzelhető , hogy csak egyikben vagy a másikban. :) (nem segítettem ezzel sokat.:) )

Attól függ milyen szakos leszel, mert az is elképzelhető , hogy szinte csak a Hattyas sor épületek egyikében lesz csak órád.

De mondjuk ha Andragógia szakosoknak a Szilléri sgt. 12-nél található épületben tartják az órákat.


A főépületben (Boldogasszony sgt)- szerintem - (legalább egy félévben) mindenkinek van órája.

2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az lehet, hogy mondjuk leküldenek minket a természettudományi karokra? Mármint, ha term.tudományos tanár szeretnék lenni. Csak azért, mert nekem például a Juhász Gyula karhoz nem nagyon kötődnek a reál dolgok, bár ez csak az én feltételezésem, és lehet, hogy nem így van.
2013. márc. 19. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod ezt megérdeklődni

távbeszélőn(!)Biztos meg tudják

mondani

2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az lesz szerintem. Azért köszi!
2013. márc. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!