Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szegedi...

Mi a véleményetek a Szegedi Gregor József Ált. Isk-ról? (Pl. : milyen az oktatás, milyenek a tanárok és a továbbtanulási lehetőség középiskolába? )

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Állítólag rossz a közösség, illetve az a tipikus olyan iskola, ahol a kitűnők is nagyon megszívják a gimnáziumban. Én nem személyes tapasztalatot írok, egy lány anno nyolcadikra jött át hozzánk, ő mesélte, lehet, hogy elfogult a véleménye, de ő tényleg nem szerette... 7 évig volt kitűnő ott, nálunk már az első félévben rontott (erős, nívós iskola a miénk), de az írásbelije jól sikerült és bejutott a ságváriba, ott olyan hármas körüli az átlaga. De például a keresztanyám lánya odajárt és nagyon szerette. Igaz, hogy ő Eötvösbe ment továbbtanulni.

Én inkább mondjuk a JuGyu-ba, kis Ságváriba, vagy esetleg az öreg Rókusiba vinném (csak a mi osztályunkból nyolcan mentünk Radnótiba, és csak hárman nem gimnáziumban folytatták tanulmányaikat.

2013. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te melyik iskolába jársz?
2013. márc. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Rókusiba :)) Van ott néhány olyan tanár, hogy hú :D nem tudom, hogy nélkülük mennyire szerettem volna meg a tantárgyaikat, egy élmény volt tőlük tanulni, biztos alappal küldtek minket a gimnáziumba és nem is problémám :) Csak egy példa : Dóda Kati néni alapos töri felkészítése miatt alig kellett valamit odatennem a gimiben és 4 évig kitűnő voltam :) még az érettségi felkészülés alatt is elővettem a régi vázlataimat :)) (Én alapvetően matek-fizika vonalon mozgok, ilyen irányba mentem tovább, de attól még szerintem igenis hasznos :)) ) Gondolom idén esedékes a beíratás :) Hova megy a lurkó ? ;D
2013. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!