Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legelitte...

Szerintetek melyik a legelittebb gimnázium Magyarországon?

Figyelt kérdés

Aki tud valami használhatót róla az írhat szabályokról, esetleg arról hogy kell-e egyenruha vagy nem?

(a Magyarázat egyszerű bár nekem nem az, mindenáron valami"puccos sulit" akarnak a szüleim bár én nem vagyok oda az ötlettől,szóba jött Anglia is de szerencsére azt lefújtuk.A barátaim többsége marad az egyszerű középsuliknál és gimiknél kerületen belül, de én nem tudom)

Aki ír az sokat segít h mire számíthatok!!!



2013. márc. 19. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A két legjobb szerintem az ELTE Apáczai és a Fazekas. Egyenruha egyikben sincs, viszont keményen kell tanulni, cserébe az érettségi gond nélkül megvan, szinte oda mész egyetemre ahova akarsz.
2013. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Miért úgy kérded,hogy

"Magyaro-on"

Te hova valósi vagy(!)

2013. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pl hiába laksz az Alföldön.

ha jó messze kéne bejárnod

bármilyen suliba

Környéketeken biztos van jó suli

2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Az országnak melyik részén(!)
2013. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyn nincs,h a "legelitebb" az országban


(Talán tájanként van,h mit tudom ésn

Miskolcon a Földes Ferenc,Debrecenben a TÁG,

Szegeden meg megint valami más iskola)

2013. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

FAZEKAS MIHÁLY GIMNÁZIUM (ez az 1., OKTV adatok szerint), ELTE Apáczai Csere János Gimnázium, Szent László Gimnázium (ez nem a legjobb, legfullabb iskola, mármint nagyon jó, de nem Fazekas, középerős-erős, de hihetetlen jó, és egész híres is), Karinthy Frigyes Gimnázium, Károly Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Xántus János Gimnázium és Szakközépiskola


Debrecen: Fazekas, Tóth Árpád Gimnázium

Veszprém: Lovassy László Gimnázium


Én ezeket tartom nagyjából a legjobbaknak, leghíresebbeknek.

2013. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobb vidéki iskola pedig a szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium. Mivel tényleg nem mondtad, hol laksz.
2013. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a legjobb 10 középiskola Magyarországon.

2013. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Budai Ciszterci Szent Imrébe járok most már, egy ideje nem olvastam a kommenteket, viszont köszönöm mindenkinek aki válaszolt, igazából nem volt ez hatalmas befolyásoló tényező. Csak én gondoltam azt. a Fazekasba akartam menni, de végül is ide kellett jönnöm. Nem akartam vallásos sulit de ez van, végül is elviselhető. Kecskeméten laktam, de a suli miatt itt vagyok kolis.( igazából első otthon) Tök egyedül kerültem ide, de végül is már nem vagyok olyan egyedül. Még egyszer köszönöm mindenkinek a választ.
2013. dec. 16. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös Elég régi már, de Szegeden a (hajdani) Ságvári a legjobb gimi, esetleg még a Radnóti :D

- Én radnótis vagyok

2020. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!