Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lekéstem a felvételire való...

Lekéstem a felvételire való jelentkezésről és hogyan tudnék ezen javítani (nem szeretnék emiatt egy évet kimaradni az egyetemről)?

Figyelt kérdés
Az SE-ETK- ra (mentőtiszt) szeretnék jelentkezni, de azt olvastam, hogy március 1-ig lehetett volna leadni a jelentkezést. Nem tudtok valami pótló megoldást?

2013. márc. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem, erről már tényleg lekéstél. Ha lenne erre pótló megoldás, sokan kapnának észbe az utolsó pillanatban, az meg elég nagy szétszórtsághoz vezetne... :/

Tudom, milyen érzés ez, én kihagytam két évet...

Addig csinálj egy egyéves okj-t, vagy tanulj nyelvet, esetleg készülj fel valamelyik érettségi tárgyból újra, hogy javíthass, és több pontod legyen.

2013. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Jókor jut

az eszedbe

2013. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Majd jövőre tudsz

jelentkezni

2013. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi Első :)Addig megpróbálok valami hasznosat tanulni.
2013. márc. 20. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A be nem telített szakokon indul pótfelvételi eljárás, de legtöbbször csak levelezőn és fizetősön.
2013. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ennek utána nézek.
2013. márc. 21. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha mentőtisztnek akarsz menni, kezdj el ápolóként melózni az OMSZnál. Lehet segít abban, h tuti ezt akarod-e csinálni. Sokan kiesnek amikor rájönnek miről is szól ez az egész.
2013. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!