Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy egyetemeken kiskirályoknak érzik magukat az ottani aktakukacok? Csak nekem tűnt ez fel?

Figyelt kérdés
Múltkor egy negyvenes milf olyan otrombán beszélt velem, hogy ha Én lennék a főnöke már régen kirúgtam volna. Ha a szabályban az van , hogy az alma kék elhiszik és megbüntetik aki szerint nem. Külföldi tapasztalatok? Múltkor voltam egy kisebb főiskolán minden probléma nélkül meg tudtam beszélni velük mindent. És ők kértek elnézést, hogy ez ilyen hosszú procedúrához vezetett. Minden hülye tanulmányi , gazdasági osztályos mondjon le. Nem hiányoznának senkinek.
2013. márc. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

aktakukac, milf?

Biztos, hogy velük van a baj, vagy te hiszed magad úristennek, mert nagy egyetemre jársz???

2013. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a TO-sok nagyon bunkók nálunk is-.- De SZIE, én így szeretlek! xd
2013. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed stílusából ítélve elég bunkón állhatsz hozzá az egyetemi ügyintézőkhöz. Tudod, amilyen a mosdó, olyan a törülköző.

Másrészt, ah valami benne van a szabályban, akkor azt úgy kell csinálni.

Tippem arra, hogy mi történt: Valamit elszúrtál, mert nem néztél, nem kérdeztél utána. Ez kiderült, amiből neked hátrányod származik, de ahelyett, hogy beismernéd, hogy elszúrtad, inkább azt cseszteted, akinek az a feladata, hogy szabályosan járjon el. És aztán, hogy a felnőttségedet bizonyítsd, egy névtelen oldalon kezdesz általánosságban fröcskölődni mindenkiről.

Ez rólad szóló szegénységi bizonyítvány.

2013. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és Isten óvjon mindenkit attól, hogy te legyél neki a főnöke!
2013. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis Én jó fej voltam vele, túlságosan is illedelmes. És a tanár rontott el valamit az adminisztrációnál , őt meg nem hibáztatom , mert reggeltől estig dolgozik és bármiben segítségemre áll. Mi is viszont. Kedves válaszoló, ha hallottad volna h beszél , akkor Te se mondanád ezt. Nem csak engem , hanem a tanáromat is "lehülyézte". Az h rossz napja van , nem jogosítja fel, hogy ilyen legyen. Igen Én kirúgnám, aki nem képes ellátni a munkáját és rontja a főiskolám/egyetemem hírnevét és a diákokkal nem képes emberi hangon beszélni. De az ilyet minden olyan helyről ki kellene rakni, ahol emberekkel vagy élőlényekkel kell foglalkozni. Nem szabad olyan embereknek hatalmat adni , akik visszaélnek vele. Kedves válaszoló Te egy olyan ember vagy akin csak úgy átmennek az emberek, illetve ha az édesanyját szidják megköszöni. Ha valaki nekem támad az utcán, vagy az édesanyámnak, vagy a profnak nem köszönöm meg neki. Ennyi. És nyilván dühös leszek rá. Szerintem felháborító, hogy ilyen ember dolgozhat a to-on. Engem senki ne hasonlítson egy törölközőhöz, annál többet tettem le az asztalra. köszi. különben meg nagyon kreatív volt, könyvet azért ne írj, mert éhen halsz :D
2013. márc. 30. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Áruld már el kicsillag, mit tettél le az asztalra? Az, hogy leaktakukacozol másokat egy nagy kalap semmi.

Nagy száj, kevés ész:))))))

2013. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h ismersz, így elég bátor dolog kijelenteni, hogy te vagy az egyetlen értékes ember a világon :D Ha ez így lenne nem szeretnék ezen a világon tovább élni. Bocs de nem szeretem a korlátolt embereket.
2013. márc. 31. 12:02
 8/8 anonim válasza:

Igaz! Saját tapasztalat!!!


A TO-s aktakukacok, a legrosszabbak, velem is nagyon sokszor bunkón, vagy lenéző, kioktató módon beszéltek, mintha egy egyetemi hallgatónak az lenne a fő dolga, hogy az ő idióta szabályaikat, meg előírásaikat A-Z-ig ismerje...

Annyira lélektelen idióták talán nincsenek, mint a hivatali, banki jogszabálymormoló aktakukacok, de majdnem olyan rosszak!

2023. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!