Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki védőnőnek...

Van itt olyan, aki védőnőnek tanul vagy tanult?

Figyelt kérdés
Védőnőnek szeretnék menni, de egy-két személyes tapasztalatot is szívesen meghallgatnék. Például a tantárgyakkal kapcsolatban... nekem nem a biosz lesz a választott érettségi tárgyam, de szerettem mindig. Kicsit aggódok, hogy azért nem fogom bírni azt a szakot, mert mondjuk kevesebbet tudok, mint aki érettségizett is belőle.
2013. márc. 26. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Viccelsz? En ugyan nem vedono vagyok, de mi veluk vagyunk egyutt. Az en szakomhoz viszonyitva az ovek kesz rohej. Volt, hogy szerda delben hazamehettek, mert nem volt tobb orajuk a heten. Meg mig ok vizsgaznak 4 targybol (azt is remes szenvedesek kozott teszik), mi vizsgazunk 11-bol... Nyugodj meg, biosz erettsegi nelkul is nevetve megcsinalod.
2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a szakod, #1-es? Ami ennyire közel áll a védőnő képzéshez, de mégis ennyivel nehezebb...
2013. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdes nem az en szakomra iranyult es egyaltalan nem all kozel a vedonohoz, csak egy epuletben vagyunk, igy latjuk ok mennyit es mit tanulnak, hozzank kepest. (meg persze mindketto ETK)
2013. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ok, én védőnőnek tanutam, és 1-1 vizsgaidőszakom 8-10 vizsgából állt, és nagyon kemények...
2013. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%-os: lehet csak a te sulidban ennyire gyér a védőnő képzés
2013. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én védőnőnek tanulok és azért nem nevetségesen könnyű! Nekünk is vannak kemény vizsgáink,tárgyaink és,aki nem tanul elesik. Nekünk is van élettan,anatómia meg lesznek még kemény tárgyak. Max,ha laboros vagy,akkor annyi,hogy nekünk nincsen matekos ,kémiás,fizikás tárgyunk úgy mint nektek.Az mondjuk tényleg kemény lehet ott,de nem kell kicikizni a másik szakot sem.Te nem ezt választottad nyilván,mert azt szereted,amin most vagy.Én meg ezt szeretem,ha szerinted nevetségesen könnyű is.
2013. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!