Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnöknek szerintetek...

Gépészmérnöknek szerintetek dunántúlon (zalaegerszegi vagyok) melyik iskola lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés
a kérdésemhez még hozzátenném hogy szerintetek milyen eséllyel indulok, hogy felvegyenek? azt mondták hogy matek infó és fizika kell hozzá legjobban. matekból sajnos 3-as lettem fizika 4 idén nemvolt de tavaly infóból 5. Kölcsey gimnáziumba járok Zalaegerszegen angol két tannyelvű szakra szóval nagy valószínűséggel lesz 1 felső és 1 középfokú nyelv vizsgám is, mert ugye ezek beleszámítanak a felvételi pontszámba de nem tudom kb mennyi pont kell a felvételhez.
2013. márc. 26. 23:40
 1/1 anonim válasza:
Gépészmérnököknek nem szokott olyan magas lenni a pontszám, de inkább jelentkezz a BME-re, koli úgy is van, és ott ér is valamit a diploma.
2013. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!