Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőr iskolát keresek Bp-en...

Rendőr iskolát keresek Bp-en De nem ilyen szakirányba tanultam fel vesznek?

Figyelt kérdés

Nem ismerek egyet sem . Bp. keresek , de nem ilyen szakirányban tanultam edig... Hány éves a képzés ? Mit kel tudni hogy felvegyenek ? ( érettségi után kéne !!! )

+ fizetni kell érte vagy ingyenes a tanulás !?


2009. szept. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan sok nincs, csak egy. Ha beírtad volna a google-ba akkor megtalálod.


[link]

2009. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudtommal a Rendőrtisztire nem kell semmilyen előképzettség, legalábbis egy volt osztálytársamat felvették pedig sima gimibe járt! de alkalmassági van azt hiszem!
2009. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem teljesen tiszta, hogy milyen rendőriskolát keresel... a Rendőrtiszti Főiskolát, vagy Rendőrtiszti Szakközépiskolát...
2009. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Éretségi után nehezen keresnék szaközepet .

És a googlén én is csak azt az 1 et találtam de gondoltam mnidennel be próbálkozok az információk miadt .

Az alkalmaságit a Fizikumomal simán le teszem 2 x is .

THX a komenteket és még várok ha jön !!

2009. szept. 24. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Képzeld, hogy a rendészeti szakközépbe is érettségi után kell jelentkezni....

"Rendészeti szakközépiskolába jelentkezhet, aki

* 18. életévét betölti a jelentkezés évében, de 33 évesnél nem idősebb,

* cselekvőképes (cselekvőképes az a beszámítási képességgel rendelkező nagykorú, aki nem áll gondnokság alatt és döntéséért jogi felelősséggel tartozik),

* közép- vagy emeltszintű érettségivel rendelkezik (vagy a képzés kezdetéig ered­ményes érettségi vizsgát tesz)"

Csak néhány pontot emeltem ki...

2009. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!