Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jegyek kellenek, ha a...

Milyen jegyek kellenek, ha a Székesfehérvári Tóparti Gimibe akarok menni? Milyennek kell lennie az átlagomnak, ha pszichológus akarok lenni? Miken kell keresztül mennem?

Figyelt kérdés
Pszichológus akarok lenni és elmondanátok ezeket amit felsoroltam.
2013. márc. 27. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Háááát.... Nagyon jó átlag kell. Egyébként én is oda készülök gimi, 5 évf.:) nekem 4,5 átlag, 66 pontos felvételi és kb. 99. vagyok. De nagyon izgulok miatta! :'D Te melyikbe jelentkeztél?
2013. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 6.-as vagyok de a tópartiba akarok.:)
2013. máj. 14. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy ment a dolog?
2013. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez minden évben más. Nővéremnek 80 pontja lett a felvételin, ő pont, hogy bekerült...nekem vannak olyan osztálytársaim, akik kb. 60 ponttal bekerültek..és csak 1 év van közöttünk tesómmal. Szóval ez nagyon változó. Meg kell próbálni, veszíteni nem lehet! :) sok sikert hozzá!
2013. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!