Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A zrínyi Miklós Nemzetvédelmi...

A zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemre mik a követelmények? Milye tantárgyak kellenek oda?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Pl. nem árt helyesen írni.
2009. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óóóóó, mert véletlenül lehagytam egy n betűt?nem ez volt a kérdés!!!!!!
2009. szept. 19. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehagytál egy betűt az lehet félre ütés is olvasni sem árt megtanulnod ezek szerint.

Olvasd el amit írtál és fedezd fel,hogy a Zrínyi Miklós az nagy betű,mert még mindig tulajdon név.

2009. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem direkt írtam kisbetűvel, te csicska!Véletlenül írtam kicsivel!ha már ennyire okoskodsz, akkor remélem tod, h én többet tok zrínyiről, min te, te......!!!!!!!!
2009. szept. 19. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Igeen? Várom az értekezést ja és ha ennyire megy akkor keress rá a felvi.hu-n illetve az egyetem honlapján arra amit kérdeztél.

Sőt Bell feltalálta a telefont és nyílt napok is vannak a világon.

2009. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%
Ezzel a hozzállással 100%, hogy nem vesznek fel a zrínyire. Oda értelmes és komoly embereket várnak. Úgy kivágnak az alkalmasságiról (pszihologiai) mint macskát sz*rni.
2009. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
57%
Ráadásul, ha olyan sokat tudsz, minek kérdezősködsz itt a legalapvetőbb dolgokról? :)
2009. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!