Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Kaziczyba vagy Révaiba...

Győri Kaziczyba vagy Révaiba menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
akik itt tanulnak/tanultak és lehetőleg koleszosok is azok írjanak. Köszi.

2013. ápr. 5. 17:05
 1/4 anonim válasza:
elore is bocs az ekezet miatt,telorol elegge maceras.En Revais vagyok,imadom es teljes szivembol ajanlom,a tanarok, diakok mind rendesek,toleransak es segitokeszek.Bar nem vagyok koleszos, de osztalytarsam (es sok ismerosom) jokat mesel rola,es gondolkodok rajta,hogy jovore talan...Ha szeretnel termeszettudomanyi palyat valasztani,mindenkeppen ezt ajanlom,viszont ha nyelvi teruletre palyazol,akkor inkabb Kazinczy.Baratnom oda jar, o sem banta meg,hogy odament,ezenkivul viszont arrol nem tudok nyilatkozni,azonban ha kerdesed lenne a Revairol,irj:)
2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kazinczy inkább ha ebből a kettőből kell választani.

A Czuczor Gergely Bencés Gimnázium is nagyon jó. Ott jó a kolesz is :))

2013. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
végül Kazincys lettem:)
2013. júl. 26. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
mi a neved, mert én is Kazinczys vagyok:DD
2013. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!