Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ápolói 3 éves felsőbbfokú...

Ápolói 3 éves felsőbbfokú tanintézmény vagy bármilyen pár hónapos kurzus? (pl kozmtika, műkörmös)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyiket válaszd?
2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az elsőt, de tesóm okoskodik, hogy a kurzussl többre mennék
2013. ápr. 8. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

kurzussl többre mennék

Mivel?


Szerintem ha ápoló akarsz lenni legyél az. Egy kozmetikus vagy más sem könnyű... de aplóként sokáig lesz munkád. Kozmetikusként pedig mire sajátz vendégköröd lesz és jól megélsz rendgeteg emló pénz éa idő.

2013. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

apolo jobb...

ha szombatonkent van oktatas akkor meg tudsz mellette dolgozni is.

2013. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem helyesírás és fogalmazás (egyértelmű kérdezés)

2. Tisztázd magadban, mi a célod?

Magyarországon az ápolóknak lesz munkájuk, de nem tudnak megélni belőle. Ha van idegen nyelvismereted, és hajlandó lennél külföldön munkát vállalni, akkor van értelme az ápolóinak.

3. Műkörmösből nem tudom, de szerintem annyi van, mint égen a csillag, és bizonytalan. Van, aki biztos jól meg tud élni belőle, és van akinek rámegy inge-gatyája és becsődöl.


Kérdés az is, hogy milyen fából faragtak. Pl. tudsz-e keményen és lelkiismeretesen dolgozni, van-e benned empátia, képes vagy-e betegek között lenni, és akár mosdatni, pelenkázni, stb. hallgatni a fárasztó nyavalygásaikat és kedvesnek maradni... Ha nem, de ezt a pályát választod, vagy olyan ápolónő leszel hamarosan, akihez te sohase mennél, vagy bíznád a szüleidet, (utálatos, kiégett, felelőtlen...) És bizony számításba kell venni, hogy hatalmas a túlterheltség.

2013. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!