Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges ez vagy csak kamú?

Lehetséges ez vagy csak kamú?

Figyelt kérdés

az neten böngészve találtam egy olyan oldalt amin azt irták hogy egy év alatt lehet elvégezni az érettségit lehetséges ez vagy csak kamú

[link]



2013. ápr. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oké a dolog, de ha jelentkeznél ide előtte én érdeklődnék az Oktatási Hivatalnál.
2013. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos lehetséges ez, gondolom a vizsgák egyben 1-1 év osztályozóvizsgái.. én azért elgondolkodnék. én 4 éves képzésre járok felnőttként, munka kellett... most fogok érettségizni pont, és egyáltalán nem könnyű. nem tudom elképzelni a gyorsabb tempót, így is tömény, és 8 óra munka után az agy már nem olyan, mintha reggel 7-kor ülnél be a padba. és még aztán rátanulni. plusz a család. alig várom, hogy vége legyen.
2013. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon intenzív képzés lehet.
2013. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hírlevelükben: Jelentkezés feltétele: bizonyítvány a 11. vagy 12. osztályról. Na hát innen már valóban csak egy ugrás az érettségi. Csak nem értem,miért pont ebben az iskolában....
2013. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaa, hát ha lezárt bizi kell hozzá.. akkor .. bárhol 1 év az érettségi:D de ha ennyire lobbizol a tanulmányi idő lerövidítéséért, akkor dgyg.hu - itt 2 év alatt van meg. úgy működik, hogy 1. félév 9. osztály; 2. félév 10. osztály; 3. félév 11. osztály; 4. félév 12. osztály. Ez is elég hardcore munka mellett - bár nem tudom, dolgozol-e egyáltalán, én ezt otthagytam.
2013. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!