Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Kossuth Lajos...

:Fruzs kérdése:

A Debreceni Kossuth Lajos Gyakorló Gimiben az ideiglenes listán 51. vagyok a közgazdasági szakon! (17-et vesznek fel) Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Van.
2013. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát- nagyon "határeset"-


De van némi esély

2013. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk akik a Kossuthban végeztek ismerőseim,is mondták-hogy az ők idejükben 45-esetleg 47. volt az utolsó gyerek akit fölvettek.De őszintén,én már nem is szeretném,ha fölvennének
2013. ápr. 16. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:
felvettek?
2013. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen felvettek :D örülök,azért most már,neki,főleg,hogy 120 gyerekből !
2013. ápr. 25. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég rossz döntés volt, hogy oda mentél !

Nagyon lepukkant suli lett, enyhén szólva szabadidő központ!

Nem beszélve a személyesítésről. Ha vidéki vagy, alapból tanyasi leszel, sok ilyen gyerek van, aki lenézi a másikat sajnos! Márkás cuccok viselése, telo stb...

Volt aki kikészült az ilyen dolgoktól.

2013. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy ezért sulit váltott!
2013. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem őszintén mondom,hogy ez NEM érdekel.Biztosan a válaszod az lenne hogy majd jusson eszembe hogy figyelmeztettél,de minden suliban van ilyen-és mindenkiből amúgy mindig csak a rosszindulat beszél......én egy nagyszájú csaj vagyok,aki bárhol bárkivel szemben kiáll magáért,és nem tudom mivel különb egy olyan gyerek aki pl. csak márkás cuccban van mint pl.én-mert szerintem semmivel
2013. máj. 16. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad már a Kossuth-ot, nagy kalap szar.

Volt olyan is, aki a 79-ről jutott be mert ....

2013. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy most kiket vettek fel. De az én évfolyamomon(az alattam lévőben is) okos emberek vannak. Nem lepukkant, nem sznob. Miért kell ilyeneket mondani, úgy, hogy nem is jártok oda...Márész pedig nem számít ki mit visel vagy, hogy milyen telója van. Sokan villognak a legújabb cuccokkal, de attól még ők sem nézik le a vidékieket sem. És én nem hallottam olyanról, hogy valaki kikészült volna.
2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!