Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik gimnáziumot ajánlaná...

Ti melyik gimnáziumot ajánlanátok? (feltételek lent)

Figyelt kérdés
Most 7. osztályos vagyok a Veres Péter Gimnáziumban, Budapesten. Azt tervezem, hogy 9.-et másik gimiben kezdeném. Igazából közgazdaság érdekel, valamint az, hogy mind németül és angolul nagyon jól megtanuljak az érettségire. Jelenleg németül max. középfokon, angolul még alapfokon se nagyon tudok. Szóval szeretnék egy közgazdasági, a fent említett nyelveket jól megtanító gimibe menni Budapesten, és az se baj, ha van egy kis tandíj.
2013. ápr. 20. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hunfalvy János Szakközép,ez egy kéttannyelvű közgazdasági. Xántus János Középiskola,itt nagyon jó a nyelvoktatás,van gimi meg szakközép része. 60000/félév,de nagyon megéri oda menni. Leövey Klára Gimnázium,van egy gazdasági ismereteket adó tagozata. De ha rám hallgatsz,szakközépbe mész e kettő közül,amit felsoroltam. De mindenképp nézd meg a honlapjukat,hogy dönthess. És a nyílt napokat sem szabad kihagyni!
2013. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuu köszi! Nagyjából én is ezeket néztem, remélem jó felvételit irok majd, aztán lesz valahogy. Bár a 3.kerülethez kicsit messze van mindegyik, de ez nem nagy baj.
2013. ápr. 21. 11:02
 3/3 N27201 válasza:
Az Osztrák Gimnáziumban németül megy tanítás, van angol, magyar, és majd később egy választott nyelv. Ez a suli bár katolikus, de nagyon erős a reál. A tizenkettedik kerületben van. Azoknak, akik nem az osztrrák általánosban voltak, azoknak egy év német felkészítő van.
2013. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!