Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnáziumba kinek sikerült még a felvételi?

Figyelt kérdés
Èn angol szakra jutottam be, ès kiváncsi lennék , hogy van e itt leendő osztaly/evfolyam társam?!:))
2013. ápr. 21. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de te hol látod kit vettek fel? a honlapjukon én nem látom fent.
2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még nem írták ki de a többi helyen nem vagyok és azt írják h egy feljebb rangsorolt iskolába fölvettek. innen tudom.
2013. ápr. 21. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. Többi iskolába nem vettek fel,úgyhogy vagy az emelt angolra,vagy a matek-angolra fogok járni!^^ Majd meglátjuk,de a Lászlón kívül eddig sehova sem vettek fel. :))
2013. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fel vagyok véve!!!^^ (Előző vagyok)

Mindenki telefonáljon be,és kérdezzen rá,mert csütörtökig nem fognak semmit se kirakni a honlapra!!(Legalábbis addig,míg el nem postázzák az értesítést..)

Kérdező,ha gondolod linkeld be nekem a facebookodat üzenetben, és akkor felveszlek. :)

2013. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Speciális angolra kiket vettek fel?:)
2013. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 randomgirlLOL válasza:
Engem rajzra vettek fel. :)
2013. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
engem olaszra vettek fel :)
2013. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tavaly milyen központikkal jutottatok be az angol tagozatra?Nehéz volt a szóbali?Meg vagy elégedve a sulival ?Idén szeretnék jelentkezni.Első helyen angol tagozat, másodikon matek-angol.
2014. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!