Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen képességekkel át lehet...

Ilyen képességekkel át lehet menni a matekérettségin?

Figyelt kérdés
Alapvetően jó voltam belőle 9. osztályig, 4-es, 5-ös, matekversenyeken is voltam jó helyezést elérve, de ahogy durvult a matek, a geometria, a trigonometria, és a többi, egyre rosszabb lettem, és 11. és 12.-ben már csak kegyelemkettesekkel mentem át. Mennyire nehéz a 20%-ot elérni?
2009. szept. 25. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok jó

matekból mégis sikerült az

érettségi

középfokon

2009. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a leghülyébbek is átmentek, akik kb csak a kezükön tudnak számolni(erős tulzással). Tényleg nem olyan nehéz. Én pl azt hittem, hogy megbukok, még miután megírtam, akkoris és mégis hármas lett. 4 éven keresztűl kettes voltam matekból.
2009. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Matek érettségin mindig van olyan kérdés, amit biztosan tudni fogsz. Ha a számolást el is rontod, de szépen levezetted, akkor a hibás részeredménytől azzal a számmal számolnak tovább, és ha azzal a továbbiakban jó, akkor a feladatod pontot ér!

Gondolom algebrában vagy jó, mint én. Geometriából én sem voltam sose jó, alapozz hát az algebrára, és vágd be a geometriai tételeket! :)

2009. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9.-10.-11.-ben csak pótvizsgán mentem át, 12.-ben pedig kegyelemkettes lettem, nehogy emiatt lemaradjak az egyetemről, és 69% lett. Szerinted?
2009. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész 20 pontos, 3-as matekos létemre 19-et értem el.. A másik részben is fogsz találni olyan feladatot, amit el tudsz kezdeni, tudsz benne számolni, részpontot adnak.. én 4-re írtam meg :) ne görcsölj, nyugodtan vágj bele

második résznél már lehet függvénytáblát használni, az meg ugye tele van képletekkel, így jóformán csak meg kell találni a megfelelőt és behelyettesíteni.

2009. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első rész 30 pontos, és mindkét részénél lehet függvénytáblázatot használni:D
2009. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor azóta változtattak vagy én tudtam alapból rosszul? :) első résznél nem használhattunk függvénytáblát.. :S
2009. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én tavaly érettségiztem és akkor még csak a második résznél lehetett függvénytáblát használni, illetve az első rész 20 pontos volt.
2009. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Én is tavaly érettségiztem...

Első rész 30 pont, második rész 70 pont és így jön ki a 100 pont, függvénytáblát mindkét résznél lehet használni. Lehet, hogy te nem ebben az országban érettségiztél vagy nem tudom

2009. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15:12 Megnéztem és elnézést, rosszul emlékeztem. Mindazonálltal nem kéne ilyen rohadt bunkón és arrogánsan válaszolni. Ezzel csak saját magadat minősíted.
2009. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!