Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen érzés, ha nincs meg a...

Milyen érzés, ha nincs meg a minimális kredited és emiatt kell otthagynod az egyetemet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy jegyzeteket nem tudtam vásárolni anyagi okok miatt, az órai jegyzet ami elég lett volna bizonyos tárgyból, pedig az otthoni olyan körülmények között -amit még ellenségnek sem kívánok- nem tudtam megfelelően tanulni, így most vagy meglesz a kreditem, vagy nem.
2013. ápr. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hű, ez a nem tudtam vásárolni rossz kifogás. Mindenhol van könyvtár, a neten is rengeteg anyag találahtó, és a kettes meglenne bármiből.
2013. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi lett volna az a "minimális" kredit?
2013. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A könyvtárba való beiratkozásért fizetni kell. Nekem 1000Ft is olyan kiadásnak minősül, mint másnak 10 000 Ft.

Sokszor kajára nincs pénzem. Ivászat, buli, kirándulás, bármiféle szórakozás számomra nem létezik.

2013. ápr. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!