Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tankönyvek, jegyzetek...

Egyetemi tankönyvek, jegyzetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hogyan működik ez a felsőoktatásban? Itt is van csoportos tankönyvrendelés, vagy mindenki maga szerzi be őket? Hol találok tankönyvlistákat pl?
2013. ápr. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első órán el szokta mondani az előadó, hogy milyen jegyzetekre lesz szükség. Van amikor segít, hol lehet beszerezni, de olyan is van, hogy online elküldi ingyen.

Van amikor csoportosan érdemes kiadótól rendelni egy jegyzetet, azt általában szintén jelezni szokta az előadó, de magát a rendelést már ti intézitek magatok közt (tipikusan egy agilisebb évfolyamtárs összegyűjti az igényeket és leadja a rendelést).

A legtöbb jegyzetet viszont egyszerűen az egyetemi jegyzetboltban megvásárolhatod.


Egyébként én öt év alatt összesen két új jegyzetet vettem, inkább első óra után rohantam a könyvtárba és kikölcsönöztem. Amit meg megnézés után érdemesnek ítéltem arra, hogy meglegyen, megvettem felsőbb évfolyamosoktól használtan (volt akitől olyan könyvet vettem majdnem féláron, amit még a fóliából se bontott ki :D).

2013. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetemen az órai jegyzetből szoktak tanulni

(azért kell bejárni elvileg)

2013. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen fajta szak
2013. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "tanszéki könyvtárban" meg szoktak lenni

a kötelezők (több pld-ban)

2013. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jr978e válasza:
Nálunk sok jegyzetet a MOODLE-ra tesznek fel. Onnan letöltheted és kinyomtathatod.
2013. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!