Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan iskola Budapesten,...

Van olyan iskola Budapesten, ahol 2 év alatt le lehet érettségizni 23 éves kor alatt ingyen nappali tagozaton? Vagy mindenhol fizetni kell?

Figyelt kérdés
Az első 11 osztályom megvan ezzel nincs gond...
2013. ápr. 24. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak 1 osztály hiányzik, miért 2 év alatt akarsz érettségizni? és 23 évesen miért akarsz nappalira járni? nem nagyok a költségek a fizetős helyeken, kb 20.000/év
2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem 23 éves vagyok, hanem 19. És ebben az iskolában ahol elkezdtem az érettségit, magyarból illetve töriből sose fognak hagyni leérettségizni, már másodjára buktatnak meg belőle év végén. Más lehetőségem nemhiszem hogy van...
2013. ápr. 24. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, elnézést, akkor elnéztem a kérdést. a than károly ilyen, de oda nagyon érdekes arcok járnak.
2013. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a than károlyba csak esti tagozat van illetve 4 éves. én úgy láttam a képzések között..
2013. ápr. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!