Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Átvesznek?

Mit tegyek? Átvesznek?

Figyelt kérdés
Ahova jelentkeztem szakközépbe felvettek,de nem arra a tagozatra,ahova menni szerettem volna.Hülye voltam és másodiknak egy olyan tagozatot jelöltem,ahova mégsem szeretnék menni.De felvettek.Megtehetem azt,hogy elmegyek az egyik gimnáziumba helyette?

2013. ápr. 26. 15:10
 1/6 anonim válasza:

Érdemes lenne intézménynél rákérdezni. Ha az adott gimnáziumban van hely, szerintem felvesznek. Ha túljelentkezés van náluk, biztos hogy nem.

Esetleg később, év közben még megpróbálhatsz majd átjelentkezni máshová. (félévkor szokták engedni, ha jók a jegyeid és van helyük)

2013. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ahova fölvettek az miért nem jó?
2013. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha abba a gimibe nem jelentkeztél (eddig)

nem hinném, hogy "csak úgy" odavennének

2013. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3.:

De, ha nincsenek max létszámon, gyakorlatilag bárhova átveszik, ha megfelelnek a jegyeik. Hihetetlen mászkálás van néhány helyen. Még iskolán belül is variálnak, hogy mégis másik szakra mennének, mint ahova fölvették. Általában nem csinálnak ilyenből problémát. Azért kellene adott helyen érdeklődni.

Persze most nem olyan helyekről beszélek, ahol eleve túljelentkezés, felvételiztetés van.

Iskolának is az a pénz, ha több gyerek van.

2013. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
át is vettek*-* :) köszi,a bíztatást:)
2013. ápr. 29. 21:49
 6/6 anonim válasza:
Örülök neki. Sok sikert! :)
2013. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!