Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tervezőgrafikai alkalmassági...

Tervezőgrafikai alkalmassági vizsgára milyen grafikákat, alkotásokat kell vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lényeg az, hogy bejelöltem a Magyar Képzőművészeti Egyetem tervezőgrafikus szakát tovább tanulás szempontjából. Lesz 2 vizsga, abból az egyik most nem sokára, ahová be kell vinni 10 darab rajzot. A kérdésem pedig az lenne, hogy milyen rajzokat vigyek be? Kaptam egy lapot, amiben leírja, hogy "tervezőgrafikai érdeklődést tükröző alkotások". De ez mit is jelent most pontosan? Vigyek, be olyan rajzokat, ahol játszok a betűkkel meg a különböző alakzatokkal, hogy hassanak a szemlélő érzelmeire? Vagy elég, ha csak különböző egyszerű tanulmányrajzokat, és saját fejből kipattant karakterek rajzait viszem? :)

2013. ápr. 27. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!