Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kettes matek érettségivel...

Kettes matek érettségivel mennyi az esélye hogy felvesznek egy gazdasági főiskolára, egyetemre?

Figyelt kérdés
Minden más tantárgyból jó jegyeim vannak,de kifogtam a legrosszabb matektanárt a vilàgon.(Vendéglátás-turizmus szakon szeretnék továbbtanulni)

2013. ápr. 28. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel kötelező tárgy, még fizetősre is esélytelen szerintem.
2013. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rossz a matektanár miért nem jártál különtanárhoz, hogy jobban megértsd a tananyagot? Egyébként könnyű mindig másra fogni. 2-es matek érettségi az ne is haragudj de nagyon gyenge. Én közpépsuli alatt lusta voltam matekot tanulni, házit sem írtam soha, de érettségit azért egy 4-esre sikerült összehoznom. Gazdasági fősulin pedig analízis, valószínűségszámítás és társaival is meg kell birkózni, úgyhogy szerintem húzz bele!
2013. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És mennyi az esélye, hogy elvégzed?
2013. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jartam kulontanárhoz,es segitett is egy darabig,de eleg soknak tartom azt a 3000 forintot amit egy oraert ker.Ameddig mas tanarom volt negyesre tudtam a matekot, kb 2 eve tanit ez a tanar es az osztaly fele bukasra all a tobbi meg kettes.Keresnem kene egy masik sulit vagy mit csinaljak most?:(
2013. ápr. 28. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Hogy rossz a tanár?

(túl gyenge vagy túl erős?)

2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha jobb, ha túl erős a tanár,

mert többet tanul az ember

2013. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Könnyű azt mondani, hogy nagyon rossz a matek tanárod. Hidd el nekem 3 matektanárom volt. Most fogok érettségizni.

A 2. matek tanárom nagyon rossz volt, mégis inkább tovább ültem a matek füzetem felett és többet tanultam, ezért nála is 5-ös voltam. A mostani tanárom a legjobb ezért gondolom úgy, hogy jobb lett volna, ha 9.től ő tanít minket. Nála is ugyanúgy 5-ös vagyok, de kevesebbet, sőt szinte semmit sem kell tanulnom itthon, mert az órán figyelek és megértek mindent, mert ő tud magyarázni. A próbaérettségim is 5-ös lett.

Szóval elhiszem, hogy könnyű ráfogni, de nem csak a tanár tehet róla.

Én is közgazdasági szakközépiskolába járok és ilyen irányba is szeretnék majd továbbtanulni. Ezért javaslom, hogy vagy álljál neki tanulni a matekot, vagy inkább felejsd el, mert ha még be is kerülnél, de bent maradni nehezebb!!!!

2013. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Személy szerint én sem szeretem hogyha valaki a tanárt okolja,de nem értem,mivel más tanároknál mindig is értettem a matekot,sosem volt nagyobb gondom vele.Igazából az a baj vele hogy nem épít ki bennünk semmilyen gondolatmenetet hogy egyáltalán hogy is kéne elkezdeni,majd megoldani egy feladatot.Úgy magyarázza,mintha tudósok lennék,és meg akarná velünk osztani h hát ő ezt így oldotta meg.Nem tudom jobban megfogalmazni de botrány ez az ember egy darab példát csinálunk meg 45 perc alatt,sokszor el is vonatkoztat a matektól és teljesen másról beszél.Hiába látok neki itthon egyedül tanulni nem értem,mivel nem magyarázza el normálisan.
2013. ápr. 29. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz a tanár és ez befolyásolja a tudásod. De én akkor is azt mondom, hogy nagyobb szorgalommal kellett volna hozzáállnod. Vagy ha ez nem megy, akkor keresni egy különtanárt, aki olcsóbban dolgozik.
2013. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel olcsóbb matektanárt? Budapesten több embert is tudok, aki 1500-2000Ft-ért tanít.
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!