Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan tett ilyen lépéseket...

Jogosan tett ilyen lépéseket a tanár?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem voltam itthon, az ország másik felében voltam családi okokból, így nem tudtam felkészülni a mai napra tervezett felelésre. Úgy döntöttem, azokat az órákat kihagyom (számszerint 3 tanórán feleltetett volna), mert nem szerettem volna 1-est kapni, hanem majd következő órán ha lesz lehetőség felelek. Erre a tanár beírt egy egyest azoknak akik hiányoztak, akik meg megjelentek kaptak egy 5-öst úgy, hogy bevallották hogy semmit sem tanultak, így a tanár nem is feleltette őket, de mégis megkapták az 5-öst. Rajtam kivül még 4-en hiányoztak, 2-en ugyanígy jártak mint én, de a másik kettő nem kapott semmit sem, mert hogy róluk tudták, hogy betegek. Végül kaptunk még egy egyest, azt pedig órai munkára....érdekes hisz ott se voltunk...akár beteg is lehettem volna, igazolni tudom az órákat. A dolgozatokat nem adja ki a tanár, és ezért ilyen velünk, mert mi elkértük megnézni, de azt mondta, hogy mit akarunk mi nézni rajta, ő nem is szokott semmit sem írni rá...akkor hogy javítja ki? 5-ös lettem volna évvégén, de hát így nem fog összejönni...szépen lehúzta az átlagom...OKJ-s képzésen csinálhat ilyet a tanár? A sulimban ezzel a témával kihez fordulhatnék?
2013. ápr. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanár sem járt el jogosan, meg te sem. Zsák a foltját.
2013. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért a kettő nem ugyanaz! Én azért nem mentem be, mert nem tudtam tanulni, ő meg direktből is kicseszik velünk, ahol és amikor tud.

A kommenteddel nem lettem okosabb, de köszi :D

2013. ápr. 30. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban ofődet javasolnám, utána igazgató (HA nagy akarod). Erősen javaslom, hogy tűrd el. Nálunk is voltak annak idején ilyen tanárok, volt amikor szóltunk, de semmi nem változott (csak tovább szívatott amikor visszajutott a fülébe). Igazából szerintem csak külsős segítséggel lehetne bármit is elérni ilyen esetben, de az meg olyan macerás, hogy amíg lemegy kétszer leteszed a szakmát.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy a sulimon belül semmit sem fogok elérni azzal, ha bárkivel is beszélek. Viszont van egy tanár ismerősöm, ő adott jó tippeket. Köszi a választ :)
2013. máj. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!