Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szent László...

A budapesti Szent László Gimnázium még manapság is nagyon jó iskolának számít?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallani, hogy mostanság eléggé lezüllött. Igazak ezek a "pletykák"?

2013. ápr. 29. 21:47
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a zülléstől azért messze van. Tagadhatatlan, hogy jónéhány diák melegedni jár, de sokan tovább tudnak tanulni, több a jó tanár, mint a kevésbé. Én is ide jártam, és most az egyik gyerekem is. A nagyom jó képességű gyerekeket elszívja az Apáczai, Fazekas, stb.
2013. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó sulinak számít
2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyelvtagozata mindig jó volt
2013. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.-es és imádom. Szerintem nagyon is jó sulinak számít. Persze mint szinte mindenhol vannak olyanok akik, nem tanulnak semmit, de a legtöbb nem is megy vele sokra (lebukik, vagy elküldik). A tanárok meg (legalábbis a legtöbb) jófej és jól tanít. :)
2013. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jövőre én is Lászlós leszek,és nagyon tetszett a nyílt napon az egész hangulata.Szerintem érdemes oda járni.:)
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem elzüllött, csak könnyebb valamiért bekerülni, mint régebben, ezt az oda járó tanárok és diákok (én is közöttük vagyok) is megmondják, viszont a színvonal ugyanolyan maradt, ezért többen kiesnek az első illetve a második év végén. Persze vannak érdekes, fura, tényleg züllött emberek, de hol nincsenek? Az egyik osztálytársam minden nap piál, és majdnem mindig 5ös dolgozatokat ír. Az oda járók külön szedik a tanulást és a szórakozást, így a színvonal jó marad.
2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is oda felvételizek az idén. :)
2013. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!