Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Dunaújváros. Vélemén...

Széchenyi Dunaújváros. Vélemények?

Figyelt kérdés
Oda vettek fel, és kíváncsi vagyok:)

2013. ápr. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tetszett. A sok rossz közül a legjobb. A, B, C-seknek talán nem annyira, a legjobb tanárokat az E-sek kapják, de azért elég jó.
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
29%
Újvárosban nincs igazán jó állami középiskola. Attól függ, honnan vettek fel. Ha mondjuk egy gyengébb iskolából, akkor maradni fog a szint, ha jobból, akkor nem lesz elég a továbbtanuláshoz, mert semmit nem tanítanak, az érettségin meg csak nézel.
2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt honnan veszed? Majdnem mindenki továbbtanul, nagyon jó érettségi eredményeink vannak. Az én osztályomnak kb. 80%-a a legnagyobb egyetemek egyikén tanul most. Ha valakinek nem sikerül, akkor hülye. Nem akarom isteníteni a tanárokat, lehet, hogy a gyerekek jó képességűek, de ilyen téren sose volt probléma. Széchenybe jártál vagy csak dumálsz? Mert ha igen, akkor veled volt a baj.
2013. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
33%
Ez az átlagvélemény. Aki akar, a tud mindenhol tanulni, de ebben nem segítenek a tanárok a SZIGben
2013. máj. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz, tudsz, nem, akkor meg úgyis mindegy. Nem fognak elrugdosni az egyetemig, de megtanítják, amit kell.
2013. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
29%
kábszeres a fél iskola... az a divat hogy elsőstől a végzősig mindenki kockás ing meg hasonlók.. hatalmas egyéniségek vannak ott -.- a legrosszabb
2014. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt is vannak jó tanárok és vannak olyanok, kiket gyerek közelébe nem engednék, mert csak kárt okoz. Az én fiam idejárt matek-fizika tagozatra harmadik évben inkább átment a Bánkiba.

Sajnos egyre nyíltabban kábszereznek az iskolai WC-ben és a tanárok elfordítják a fejüket.

Kolléganőm lánya most végzett, örül hogy elmegy innen, az ő véleménye az, itt csak hülyülni lehet...


Nyilván mindenkinek megvan a saját véleménye. Nekem van sajna negatív is bőven. A kisebbik fiam jövőre megy gimibe én most járom körbe az iskolákat. Széchenyi, Bánki, illetve a magán gimi. Szerintem nem akkor kell véleményt kérni, amikor már felvettek...

2014. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
nagy szar a pénzes gyerekek seggét nyalják.Akkor gyere ide,ha te is valami orvos,ügyvéd,pénzes szülő gyereke vagy,mert akkor van itt rád jó világ,egyébként szenvedhetsz,mert mindig azt fogják veled éreztetni,hogy csóri vagy a szüleid úgyse tudnak pénzt adni az iskolának,úgyhogy szarunk bele a fejedbe 4.5=4(mert egyes tanároknál ez pofára megy,tehát pénzre) ITT A TITOK egy jelenlegi SZIG-es,aki nagyon szenved
2014. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!