Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a főiskolák...

Mi a véleményetek a főiskolák összeolvadásából vagy egy egyetembe való beolvadásáról?

Figyelt kérdés

Pl. Alföldi Egyetem létrehozását tervezi a Szolnoki Fősuli, a Kecskeméti és a bajai főiskola vmint a szarvasi Tessedik...Szerintetek ez létre jön???


Most olvadt össze a HFF és a BKF..

BMF jövőre egyetem lesz.

A Tessedik békéscsabai intézménye már az SZIE-hez tartozik, a szombathelyi BDF a NYME egyik kara lett.


2009. szept. 28. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam. Így legalább talán megszűnik a lenézés, hogy ki hol végzett, melyik intézményben. Bár szerintem minden suli marad a saját oktatási szokásainál, csak a név fog változni, ha fog egyáltalán. Várjuk ki a végét :)
2009. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor egy fősulit egyetemi szintre emelnek, akkor nem csak a név változik, hanem egy teljesen más oktatási rendszert hoznak létre mivel már nem főiskola lesz, hanem egyetem, ahol az elvárások is változnak. Akik már odajárnak azokat nem érinti, de az éppen felvételizőket igen.
2009. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!