Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol tolmács szeretnék...

Angol tolmács szeretnék lenni. Egyetemen attól még tudok amerikanisztikára specializálódni, vagy csak az anglisztikával lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Anglisztika alapszakos diplomával lehet menni fordító- és tolmács masterre. Ha felveszed mellé az amerikanisztikát, az csak előny.
2009. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet,mert vagy erre vagy arra specializálódom...sajnos,pedig az anglisztika anyira nem vonz
2009. szept. 30. 16:46
 3/4 anonim válasza:
én úgy tudom ha elkezded az anglisztikát majd választhatsz(nemtudom menniy idő után) hogy anglisztika vagy amerikanisztika
2009. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, nézed-e még a válaszokat. de persze, hogy járhatsz amerikanisztikára, pláne, hogy most már kötelezően kell még egy szakot választani mellé. tolmács hivatalosan csak akkor leszel, ha az amerikanisztika elvégzése után még egy tomácsképzést is végzel pl. az eltén vagy a műszakin.
2010. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!