Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz érettségihez használh...

Földrajz érettségihez használható SAJÁT atlasz?

Figyelt kérdés
Mert akkor kiradírozom a firkáimat. :)
2013. máj. 7. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiradírozott és leadott igen! Az érettségi napján fogod megkapni.
2013. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
? Kinek kell leadni? :O És mikor? Jövő hét szerdán lesz az érettségi. Mindenképpen a sajátomat akarom használni, mert ebben tudom, mi hol van. Nekem régebbi atlaszom van(2006-os), az újakat nem ismerem. Azért is vannak benne a firkálások, mert pl. Szerbia és Montenegró már két különálló ország, ilyenek...
2013. máj. 7. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda adod a szaktanárodnak és ő majd az érettségire eljuttatja hozzád, az ottani tanár aki figyel rátok név szerint kiadja neked és ennyi.
2013. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kellett leadni semmit!

Érettségire vitted magaddal a tolladat számológépedet, irataidat és az atlaszodat és ennyi. Az első feladatrésznél (vaktérkép) úgysem használhatsz segédeszközt, addig a tanári asztalon vagy a az első padon kell hagyni, utána megkapod. A tanár addig átlapozza. Ha valaki elfelejti, és esetleg szól, hogy nincs nála atlasz, tán a iskolakönyvártól kaphat kölcsönbe, de inkább ne kerüljön erre sor.


Tehát:

Személyi ig.

Toll

Számológép (igen, kellhet)

Vonalzó is esetleg

Földrajz ATLASZ, de csak amit órán is használtatok

Mobilteló kikapcs ;)


Sok sikert, a legszebb tantárgyat választottad :)))

2013. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 matteo1000 válasza:

Valóban a legszebb tárgy :) Én is most érettségizem belőle, ha nem szóltak, használhatod saját atlaszod, de azért kérdezd meg a szaktanárod.

Az előzőekhez hozzátenném, hogy szögmérő és körző is elkel, ha pl. kördiagrammos feladatot kell csinálni, de az 10 évente egyszer van.

Ja, és a 2012-es Cartographia atlaszban sokkal több minden van, mint a régiekben (pl. hegységképződés, levegő szférái, stb.) én a helyedben beruháznék rá, ha már használhatod a sajátod.

2013. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 matteo1000 válasza:
22:37-es, amikor nektek beszedték, a sajárodat kaptad vissza a II. részhez? Honnan tudjákk, hogy kinek melyik az atlasza?
2013. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert be van borítva és van rajta vignetta... :D
2013. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!