Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor várható értesítő tanári...

Mikor várható értesítő tanári alkalmasságiról?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem-re jelentkeztem matek-fizika tanárnak. Sokáig az sem volt feltüntetve, hogy melyik hónapban lesz, most már az megvan, hogy írásbeli és szóbeli érettségi között május vége felel. E-mailre nem válaszol a kar, és egy előadáson is azt mondták, hogy külön értesítést nem küldenek erről.

Csak én tartom ezt felháborítónak, hogy legalább egy hónappal előtte nem lehet tudomás szerezni ilyesmiről? És mi van ha akkor éppen más dolgom lesz? Hihetetlen.


2013. máj. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában 2 héttel előtte szoktak értesíteni. Szerintem egyáltalán nem felháborító, mert ha elsődlegesnek tartod, hogy tanárnak tanulj, akkor nyilván figyelsz rá, hogy az alkalmasságin megjelenj, és minden más ráér addig...
2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvolt. :)
2013. jún. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!