Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van jogom, hogy következő...

Van jogom, hogy következő tanévtől átkérjem magam egy másik csoportba?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben kaptam új magyar tanárt, de nem jövünk ki egymással. Félévkor meg is buktatott. Jövőre fogok érettségizni.

A párhuzamos osztállyal egyszerre van magyarórám, és 1000x normálisabb a magyartanáruk, mint az enyém. Félévkor átakartam kérni magam a másik osztályba magyarórákra, de az ofőm mondta, hogy várjak még.


Megoldható, hogy szeptembertől átkérjem magam? Mi a menete? Rossz ötlet?



2013. máj. 11. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyáron tanuld meg a tételeket és érettségizz le belőle ősszel...
2013. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rossz ötlet, első.
2013. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ilyenről még nem hallottam, hiszen ennyiből olyanná válna a középiskolai oktatás mint az egyetemi.. te választanál tanárt,időpontot.. persze ettől függetlenül lehet,hogy előfordulhat ilyen,csak én nem hallottam még hasonlót.

honnan tudod,hogy jövőre is egy időpontban lenne a két osztály magyarórája? és ha másik tárggyal ütközés lenne?

2013. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Párhuzamos évfolyam vagyunk, szinte egyforma az órarendünk. Az elmúlt 3 év alatt végig egyszerre volt magyaróránk.


u.i.: az egyik csaj 5 év alatt 3. osztályba kérte át magát.

2013. máj. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!