Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna válaszolni nekem valaki...

Tudna válaszolni nekem valaki pár kérdésre a Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskola és Szakiskolával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Jelenleg 7-es vagyok, de úgy tervezem, hogy 8. után majd oda mennék tovább tanulni, nagyon érdekel ez a téma.

Viszont az érdekelne, hogy ugyebár vannak képzések, pl. fényező, technikus, stb., és a képzések mellé van írva, hogy melyik képzés hány évig fog tartani. Ha én a 9.-et ott fogom kezdeni, és mondjuk az a képzés, amire én jelentkezek, két évig tart, akkor 10. után már el is kellene mennem az iskolából, vagy ez hogyan működik?

Előre is nagyon szépen köszönöm a választ! :)


2013. máj. 11. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!