Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kossuth Lajos Gimnázium...

Kossuth Lajos Gimnázium sátoraljaújhelyben milyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Összességében nem a legjobb, de a környékén mégis a legjobb. Ha teheted inkább menj patakra az ÁVG-be vagy esetleg valamelyik Miskolci gimibe.
2013. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ott érettségiztem. Nem szerettem egy cseppet sem. (abban az időben nem volt gyenge gimi, igaz top jó gimi sem) Most én sok rosszat hallottam róla, volt osztálytársaim közül van aki ott tanít. A környék jó tanulóit Sárospatakra íratják az Árpád Vezér gimibe, Újhelyben csak a maradék megy akit nem vesznek fel jobb helyre. Szenvednek az ott tanítók is, mert nem jó a "gyerekanyag", de ugye kell hogy felvegyék a jelentkezőket, különben pát év eltelik és nem lenne munkájuk Ha teheted akkor ne oda menj, ez az én véleményem.
2013. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Sok mocskos cigánnyal tele van. Kerüld messzire, de az egész várost is.
2014. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utolsónak van igaza. Borzalmas és pokollá tette az életem. De 2-3 év alatt sikerült kiheverni.
2014. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárospatak
2016. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!