Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy ment a földrajz...

Kinek hogy ment a földrajz érettségi? Szerintem a topográfia nem volt könnyű

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 21:20
 1/6 anonim válasza:

szerintem az egész nehéz volt, főleg a rajzos ábrás részek.

a topográfia is tényleg nehéz volt, szerintem USA-t ilyen segítőként rakták be, a Balti-tenger része hát az tényleg nehéz volt, én csak Koppenhágát Helsinkit meg a Balti tengert találtam el. A Magyarországos részét meg alig lehetett fölismerni, de aztán nagyjából ment, csak én személy szerint fölcseréltem a városokat szóval...

de a tavalyihoz képest sokkal nehezebb, én az atlaszt se nagyon tudtam használni csak 3-4 feladatnál.

2013. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokak szerint nehéz volt..
2013. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szar volt, szívattak minket, pedig rohadt sok energiám, időm és erőm arra fordítottam, hónapok óta készültem.

Ez váratlanul ért. De szerintem nem csak engem...

2013. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a topográfia könnyű volt, fel lehetett ismerni mindent rajta. A második rész meg....a tavalyi sokkal könnyebb volt.
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Röviden és tömören : ElQrtam.
2013. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a topográfia soha nem volt még könnyebb, még csak nem is kérdeztek olyasmit, hogy pl. a b-vel jelölt helység melyik hegységrendszer tagja & hogy milyen kőzet alkotja. én ezektől féltem, de mivel nem volt benne, így az hibátlan lett. én azt sajnálom, hogy számítás nem volt benne... az felhúzhatta volna. egyébként meg van pár balf.szság a javítókulcsban. összességében nem volt olyan baromi nehéz, viszont nagyon könnyen el lehetett csúszni dolgokon..
2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!