Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jön az értesítés, hogy...

Mikor jön az értesítés, hogy elfogadták-e a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
A megadott határidőn belül jelentkeztem a SZTE-re,de még nem kaptam semmi visszajelzést, viszont már minden ismerősöm megkapta vagy e-mailben vagy levélben. Olyan szakra jelentkeztem, amire nem kell semmi külön vizsga, vagy emelt szintű érettségi. Akiket eddig megkérdeztem, mindenkinek volt valami külön vizsga, amit Szegeden kellett letenni. Olvastam, hogy május végéig kell, hogy mindenki megkapja az e-mailt (vagy levelet), de én már parázok, hogy valamit nem jól töltöttem ki, és nem fogadták el. Tehát az lenne a kérdésem, hogy én baltáztam el valamit, vagy csak azok kapnak értesítést, akiknek kell külön tárgyból tenni vizsgát?
2013. máj. 15. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd fel a sulit.
2013. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felvi.hu ott elvileg meg tudod nézni
2013. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem kaptam meg még! nekem sem volt kötelező az emeltezés, bár én csináltam egyet
2013. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még e-mailt, (levelet azt nem tudom, mert nem otthon élek), viszont most nézem a felvi.hu-t és én már tudom ismét használni az e-felvételit. Ha te is, akkor biztos minden rendben. Én tavaly is felvételiztem és május közepén-végén kaptam levelet, úgyhogy ne parázz szerintem.
2013. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem interneten jelentkeztem, hanem levélben...
2013. máj. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!