Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségin ott helyben...

Szóbeli érettségin ott helyben mondják meg milyenre sikerült a felelet?

Figyelt kérdés
Tehát felelet után mondják meg hanyasra sikerült, vagy még kell várni?
2013. máj. 22. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mondják rögtön. Az utolsó nap végén kapjátok meg az érettségi bizonyítványt, de ugye abba sem lesz benne külön, hogy a szóbelin hány pontot szereztetek (de vissza lehet számolni).
2013. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zárás után mondják meg szerintem.
2013. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na akkor addig is izgulhatok :D
2013. máj. 22. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak a bizonyítványból derül ki az eredmény, a szóbeli részleteit pedig meg lehet kérdezni a szaktanártól vagy a jegyzőtől, csak nem írják bele a bizonyítványba, de nem titkos.
2013. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De a zárás az általában a szóbeli érettségid napján, vagy az utána következő nap van.

Legalábbis nekünk így volt.

Szóval elvileg nem kell sokat várnod :)

2013. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez változó, hogy egy iskolában hány napos a szóbeli. Nálunk 3 napos volt, valahol több/kevesebb.

Én speciel kedden voltam. Ez azért volt szívás mert hétfőn reggel is be kellett menni ünneplőbe (a "megnyitóra"), aztán ugye kedden, és végül szerdán is (a zárásra).

2013. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nekünk évzáró után lesz, ráadásul előrehozott, szóval nem tudom mikor tudom meg mert ugye az érettségi bizonyítványt nem kapok. de végülis nekem csak az a fontos hogy átmenjek, a jegy annyira nem számít, mert magával a tantárggyal úgyse viszem sokra hiába lenne 5-ös vagy 2-es.
2013. máj. 24. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam amikor 11.ben volt előrehozott érettségi, akkor a szóbeli ugye egy külön vizsgabizottsággal volt, egy hamarabbi időpontban (szóval nem az akkori 12.-esekkel). ott mi talán 2 napra lettünk beosztva, de ott is volt ilyen nyitó-záró "ünnepség".
2013. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A vizsganapokat akkor is az osztályfőnököd tudja megmondani.

Egy esetben azért megmondják ott helyben az eredményt: ha nem éred el a 12%-ot, és póttételt kell húzni.

2013. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2013. máj. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!