Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mániája minden tanárnak...

Miért mániája minden tanárnak a május végi-júliusi dolgozatíratás?

Figyelt kérdés
Év közben egész normális jegyeim voltak minden tárgyból, erre most bukás közelébe kerültem 2 tárgyból... Mellesleg egy csomó jegyünk volt már áprilisban is, azzal is simán le lehetett volna már zárni. Erre most 4 egyest kapok egy tárgyból 10 nap alatt olyanokra amit már időm sem volt megtanulni, mert érettségiztem előrehozottan... Nem értem én a tanárokat miért élvezik ezt... Nekik is csak plusz munka nem? Ezért van gyomor idegem már egy hete minden nap és félek ha megbukok el fog borulni az agyam és nem lesz jó vége... Már csak azért is mert nem leszek itthon, hogy tudjak pótvizsgázni.

2013. máj. 22. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért ilyenkor íratnak dolgozatot, mert mostanra fejeztétek be a tananyagot. Vagy gondolod, hogy akkor megtanítja nektek, és nem kéri számon? Akkor senki sem tanulná meg. Amikor nálunk a fél osztály érettségizett előrehozottan, meg lett mondva, hogy ez a mi problémánk, senki sem kötelezett minket, úgyhogy ugyan úgy teljesítenünk kell mindent, mit az osztály másik felének, aki nem érettségizett előrehozottan.
2013. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!