Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 hét alatt fel lehet készülni...

3 hét alatt fel lehet készülni szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
3 hét múlva érettségizek és kb még semmit nem tudok. Sajnos nem is tudom magam rávenni pedig tudom h tanulnom kellene, de nem megy. Tegnap nekiálltam 3 tételnek átolvasgattm őket mert magolni nemtudok kb 2 nap műlva elfejeljtem inkább nyugodtan elolvasom 3x talán úgy ragad valami. sajnos az írásbeliket eléggé elkúrtam mindegyik épp hogy 25%, töri még annyi se mert rohadtul nem érdekel, az 1 földrajz lett 60% környékén. Nem vagyok hülye csak baromira lusta és valahogy nem is érdekel, de azért megbukni se akarok egy kettes valahogy össze akarok kapirgálni. van 100 tételem amiből kb 10 et tudok úgy hogy év közbe muszáj volt megtanulni azt átolvasom és már tudom is. a többi 90nek hogyan álljak neki? főleg a törinek? mennyit kellene tanulnom a ketteshez? 3 hét + ez a hétvége elég lenne ha tanulok egy 2-3 naponta?
2013. máj. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj haver...nyelvtanból 25 tételem, irodalomból 25 tételem, németből 40 tetelem van...töriből nem is kaptam tételeket, csak témaköröket...szintén abból 20...és bioszból emeltezek...ma kezdtem el magyart tanulni...szerinted? XD és 5-re hajtok mindenből. Good luck for u too!
2013. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én föciből emeltezek, és ottvan még a magyar, töri, angol, informatika és még nem kezdtem el..és dolgozom is mellette. szóval.:D ja, és mindenből max pontra gyúrok
2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges ennyit megtanulni, mivel 2 hét múlva nekem is 90 tételt kell tudnom 1 vizsgára (és ez csak 1 tantárgy, mellette még párhuzamosan további 2 vizsgára készülök).

Előző félévben a vizsgaidőszakban egy 800 oldalas könyvet vágtam be 1 vizsgára.

Szóval ha tényleg elhatározod, akkor lehetséges. Ez csak rajtad múlik.

2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj srácok ti sokkal rosszabbul álltok :D mostmár nem aggódok annyira hogy csak 3 hetem van.. :D köszi a válaszokat :D
2013. máj. 24. 14:47
 5/5 anonim válasza:
amikor én érettségiztem akkor a szóbeli előtt 1 héttel kezdtem el tanulni a tételeket, én is úgy voltam vele mint te, nem tudtam rávenni magam a tanulásra. 1 hét nagyon intenzív tanulás volt, és ez alatt azt értem, hogy napi 10-12 óra tanulás és volt 120 tételem. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy én a tételek 60 %-át már elég jól ismertem és olyan nem igen volt amiről egy büdös szót nem tudtam volna. Az általad említettek alapján szerintem egy 2 hét alatt meg tudod oldani. De NE halogasd, az a legnagyobb hiba, nagyon hamar elszáll az idő és azon fogod kapni magad, hogy "hoppá holnap szóbeli"!
2013. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!