Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi egyetemen rengeteg...

Imre Pál kérdése:

A Szegedi egyetemen rengeteg néger fiatal tanul. Megmondaná valaki hogy ezek pontosan melyik országból jönnek?

Figyelt kérdés

Egyébként nehogy félreértse bárki, semmi bajom nincs velük.

Sőt örülök annak hogy a magyar felsőoktatás ilyen népszerű.

Pusztán csak annyi érdekel hogy melyik országból jönnek nagyrészt.



2013. máj. 25. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tényleg sok a néger?:) én bírom őket, lehet oda vesznek fel:D
2013. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyébként én már vonatoztam egy néger sráccal, villamosmérnöknek tanul, és ő líbiából jött.
2013. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs velük semmi bajod, akkor miért nem kérdezed meg őket?
2013. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Rendben holnap reggel elindulok és azzal töltöm a napom hogy 200 feketét végig kérdezek hogy "honnan jöttél?"

2013. máj. 25. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
:D
2013. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted amúgy honnan tudnánk? én is csak onnan tudom a Líbiát, mert egy kabinban voltam vele 3 órát, és nagyon sokat beszélgettünk.
2013. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
ŐK (nem ezek...), ha úgy van nálatok is az arány, mint a Debreceni Egyetemen, akkor legtöbben Nigériából érkeznek. Debrecenben vezetnek nyilvántartást és minden évben publikussá is teszik, hogy hány db hallgató melyik országból érkezett ( [link] ). A legutóbbi (2012. december) adatok szerint 431 nigériai tanul nálunk.
2013. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó leállhatnál Ők és Ezek is használatos forma ahogy egy tárgyra is használjuk néha a személyes névmást pl Jókai,Arany de manapság is használatos úgyhogy ne próbálj itt okoskodni
2013. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem kell lehurrogni, nem kötekedni vagy okoskodni akarok, csak az esetleges kellemetlen félreértésektől próbálom megóvni a kérdezőt. Lehet, hogy régen használták, de a nyelvi szabályok mindig változnak. Az "ezeket" tárgyakra szokták használni, szóval így lenézően, rasszistán hangzik. Persze, tudjuk, hogy a kérdező nem az, hiszen leírta, hogy nincs baja velük, de a jövőbeli félreértések elkerülése végett pontosítottam... Egy-két fehér csaj azon is kiakad, ha a pasiját "lenégerezik", hisz elvileg "feketéknek" kéne hívni őket...
2013. máj. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Látom szép kis vita kerekedett ebből az egyszerű kis minden rosszindulattól mentes kérdésből.

Mint mondtam semmi problémám nincs a négerekkel, egyszerűen csak az ország érdekelt. Hogy mégis honnan?


Tehát Nigériából sokan jönnek, meg azért Líbiára is akad példa.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. máj. 27. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!