Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te lenézed a Szegedi Tudománye...

Te lenézed a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karát?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már, hogy az nem egyetem, az csak főiskola. Azért érdekel mások véleménye, mert én is oda jelentkeztem, gyógypedagógus szeretnék lenni. Kevesebbet ér a diplomám, ha ott tanulok, mintha például ÁJTK-n végeznék? Ne értsetek félre, én biztosan a gyógypedagógiát szeretném, tudom, hogy sokan még ezt is lenézik, de azt a hozzáállást inkább nem minősíteném... Csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről.
2013. máj. 28. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
hát tényleg nem a legerősebb egyetem
2013. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy milyen iskolát, milyen foglalkozást választasz, úgyis leszenk olyanok, akik lenézően fognak róla nyilatkozni. Ez őőket minősíti és nem téged. Semmivel sem több egy jogász egy gyógypedagógusnál, vagy egy orvos egy mérnöknél és még sorolhatnám.

Ne foglalkozz ilyenekkel. Tanuld azt, amit szeretnél és utána végezd szívvel lékellel azt a munkát, amire készültél.

2013. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mivel az is az SZTE része, ezért ugyanolyan minőségi oktatást kapsz majd ott is, mint másik szakon.
2013. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

háát.. nem azt mondom hogy lenézem, de viszonyítás képp, ott van mellette a jancsó orvosi koli... vizsgaidőszakban ott ilyenkor általában csend van mert mindenki tanul.. a teleki blanka kollégiumban ilyenkor is bömböl a zene, sokan kint szórakoznak stb....és olyanokért nyafognak hogy meg kell tanulniuk x oldalt, amit más karon van hogy egy estéd van rá...én lennék komolyan a legboldogabb ha abból kellene vizsgáznom hogy hogyan kell megteríteni...... könyörgöm.... oké jó valaki oda jár megértem biztos ezt szeretné csinálni stb.. de akkor már ne legyen kiakadva olyan dolgokért ami 1 a kötelessége ha már oda jelentkezett, 2 másnak 10x annyit kell tanulni mégsem veri a mellét......tény hogy nem tartom egy nívós karnak, de ezzel nem csak szegeden vagyok így, de innen van a legtöbb sajnos negatív tapasztalatom velük szemben.....

de nem nézem le őket..........:)

2013. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!