Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az egyéni tanrend?

Mit jelent az egyéni tanrend?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 17:20
 1/5 anonim válasza:
25%
Ilyenkor csak az órák 70 %-án kell jelen lenned. A vizsgák ugyanúgy lesznek, mint a rendes nappalisoknak.
2009. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor mások miért mondják azt,hogy olyan mint a levelezősöké csak a ZH-kat is meg kell írni,de az órákon nem kötelező ott lenni?!
2009. okt. 5. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Egyéni tanrendet nem kapsz csak úgy. Komoly indok kell hozzá, pl. betegség miatt vagy egy hosszabb utazás, munka.

Ha nappalis vagy, a suli "elvárja", hogy nappal ott legyél. Szóval, egyéni tanrendet dékántól kell kérni, a tanárokkal kell tudatni, hogy ez és ez miatt te nem leszel mindig jelen. Vizsgázni ugyanúgy kell, ugyanazt követelik tőled is.

Levelezősöknek 2 hetente, vagy ritkábban vannak óráik, általában hétvégén (iskola válogatja). tartják a kapcsolatot a tanárokkal, vizsgáznak vizsgaidőszakban ugyanabból, amiből a nappalis és a távoktatásos is.

Távoktatáson egyáltalán nem kell bemenni, otthon tanulsz. Persze ha a tanárral megbeszéled, bemehetsz az előadásokra. Vizsgázol vizsgaidőszakban, félévente 2-3 alkalommal van előadás. Megkapod neten az anyagot, és tanulsz akkor, amikor ráérsz és kedved van

2009. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
előző hozzászólónak nincs igaza. lehet teljes egyéni tanrendet is kérni. én kutatni megyek külföldre és egyénin leszek. vagyis nem tudok suliban lenni, de ugyanúgy folytatom az egyetemet én is
2012. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

4. szerinted én mit írtam? Lehet egyéni tanrendet kérni, de meg kell indokolni...

Nem kell mindjárt lepontozni, előbb olvasd el, mert leírtam mindent!

2012. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!