Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most fogok menni középiskolába...

Most fogok menni középiskolába. Eléggé parázok! Tudnátok valami nyugtatással szolgálni?

Figyelt kérdés
Most megyek majd középiskolába és egy iszonyat nehéz iskolába megyek. eddig az átlagom 4,3 fölött volt általában mindig de soha nem tanultam csak verseket stb.. szerintetek nemlesz nagyon furcsa/megterhelö hogy egyszercsak naponta több órát kell tanulnom?
2013. máj. 28. 21:38
 1/4 anonim válasza:
100%
De, hidd el az lesz. És biztos lehetsz benne hogy először rontani fogsz. Nekem is nehéz volt átállnom, pedig én nem is a legnehezebb gimnáziumba mentem, de mostmár eléggé belejöttem, egyre kevesebbet kell tanulnom egy ugyanolyan jó jegyért.
2013. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De. Megterhelő lesz. Én alvás-tanulás kombinációban éltem túl a 4 évet, mást nem is csináltam. Sajnos, az első 3 hónapban iszonyatos jegyeket szereztem, amiket addig soha. De több időt, energiát, odafigyelést feccöltem bele a tanulásba, és helyrejöttem. Az én jó tanácsom az, hogy az érettségi tárgyaidból mindig tanulj meg mindent, és menj addig, míg meg nem érted a dolgokat. Ez arra lesz jó, hogy az érettségi előtt viszont ne kelljen vért izzadnod. Illetve már most kezd el kinézni azt a pályát, amire készülsz, hogy az ahhoz kapcsolódó tantárgyból is a toppon lehessél!
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. máj. 29. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz az tuti. Én kerek 4-es átlaggal végeztem általánosba és középsuliba végig 2,5-3-as egyedül most 12.-be lettem 3,6, de az érettségi meg kb örülök ha megvan idáig a kettes úgy elkúrtam..... :S Igaz h én kb annyit tanultam mint általánosba. Innen látszik h rohadtul nem annyit kellett volna hanem itt azért többet. Úgyhogy igen nehéz lesz de majd belerázódsz. A lényeg h az érettségi tantárgyakat tényleg tanuld mert SOKKAL könnyebb lesz majd az érettségi, mert tudni fogsz nagyjából mindent, meg mire oda jutsz lehet lesz 50% is, mivel ezzel fenyegetőznek.
2013. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!